BASKILI KESE KAĞIDI ÇEŞİTLERİ
Baskılı Kese Kağıdı BKK-01

Baskılı Kese Kağıdı BKK-01

Baskılı Kese Kağıdı BKK-02

Baskılı Kese Kağıdı BKK-02

Baskılı Kese Kağıdı BKK-03

Baskılı Kese Kağıdı BKK-03

Baskılı Kese Kağıdı BKK-04

Baskılı Kese Kağıdı BKK-04

Baskılı Kese Kağıdı BKK-05

Baskılı Kese Kağıdı BKK-05

Baskılı Kese Kağıdı BKK-06

Baskılı Kese Kağıdı BKK-06

Baskılı Kese Kağıdı BKK-07

Baskılı Kese Kağıdı BKK-07

Baskılı Kese Kağıdı BKK-08

Baskılı Kese Kağıdı BKK-08

Baskılı Kese Kağıdı BKK-09

Baskılı Kese Kağıdı BKK-09

Baskılı Kese Kağıdı BKK-10

Baskılı Kese Kağıdı BKK-10

Baskılı Kese Kağıdı Çeşİtlerİ

Özellikle büyük şehirlerde İstanbul, Ankara, İzmir ve sonrasında tüm Türkiye'de ciddi talep görmeye başlayan Baskılı Kağıt ürünler artık tüketimin her alanında sıklıkla görülmeye başlamıştır. Önceleri yetersiz makine parkuru ve imalatçı sayısının az olması nedeniyle birim maliyetlerin yüksek çıkması ve kağıda baskı yaptırmanın oldukça yüksek maliyetler tutması son yıllarda artık yerini seri imalat makinaları, yeni nesil parkurlar ve işletmelerin çoğalması ile birlikte daha uygun fiyatlarla sunulmaya başlamıştır. Baskılı Kese Kağıdı ürünü ihtiyaçlarınız için firmamız geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Tüm kağıt cinslerine ve ihtiyaca yönelik hamburger, tost, poğaça, sandviç, döner, kuruyemiş kese kağıtları gibi bir çok gıda maddesi için üretimler mevcuttur. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre talep edeceğiniz kağıda basılı tüm ambalaj malzemesi için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgiler alabilir ve siparişlerinizi geçebilirsiniz.
Aşağıda Baskılı Kese Kağıdı ürün grupları ile ilgili açıklamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Baskılı Hamburger Kağıdı

Fast food dönemi başladıktan itibaren özellikle Baskılı Hamburger Kağıdı konusunda talepler çoğalmaya başladı ve artık hemen hemen tüm büfeler kendi reklamlı hamburger kağıtlarını kullanmaya başladılar. Yıllardır imalatçı olan firmamızda her ebatta ve cinste Baskılı Kese Kağıtları imalatı yapılmaktadır. Müşterilerin arz ve taleplerine göre tamamen ihtiyaca yönelik olarak üretilmekte olan Hamburger Kağıdı kullan at ürün sınıfına girdiğinden sürekli ihtiyaç olmaktadır. Tasarım çalışması yapılan Hamburger Kağıdı baskı öncesinde onay alınarak Klişe yapımına gönderilir size özel yapılan klişeniz artık her siparişinizde kullanılacaktır. Bu bir kez yapılan basım için gerekli olan kalıp bir kez yapıldıktan sonra sürekli kullanılmaktadır. Onayınız alındıktan sonra klişesi yapılan Baskılı Hamburger Kağıdınız artık imalat, üretim aşamasına hazır hale gelmiştir. Müşterilerinize sunacağınız ambalajınız üzerinde reklamı ile birlikte çok daha kurumsal ve ciddi duracaktır.

Baskılı Dürüm Kağıdı

Restaurant ve Lokantaların vazgeçilmezi haline gelen Dürüm Ambalajlarına olan ilgi artarak devam etmektedir. Her işletme kullanacağı ambalajlarda logo ve reklam baskılı ürünleri tercih etmekte ve artık maalesef ambalajların üzerinde baskı olmayan ya da işletmeye ait bilgilerin bulunmadığı işletmeler daha az ciddiye alınmakta tam aksine ürünlerini paketlerken özellikle Baskılı Dürüm Kağıdı kullanmak bir çok lokanta, fast food, restaurant ve kebapçılar için kurumsal yapıya olan güven artmaktadır. Hepimiz için göz bebeğimiz olan işimiz için belli başlı yatırımların yapılmasının artık kaçınılmaz bir hale geldiği günümüz şartlarında önemli olan bu işlerimizi yaptırırken hayal yerine hayal kırıklığına uğramamaktır. Zira bir çok müşteriden aldığımız şikayetlere göre ürün adetlerinde eksiklik, kalitesiz malzeme, teslimatta sorunlar ve hatta işlerin teslim edilememsi gibi önemli şikayetlker duymaktayız. Firmamızda düzen ve iş planı dahilinde ilerlemekte olan sistem her müşteri çin açılan sipariş kartı işin büyüklüğü farketmeksizin sıraya konulmaktadır. Bizim için adet miktarları değil müşterilerimizin her birinin memnuniyet ve kalıcılığı önemlidir.


Baskılı Sandvİç Kağıdı

Sandviç Kağıdı üreticisi olan firmamız son yıllarda gözde tasarımları ve baskı kalitesi ile önemli işlere imza atmaktadır. Baskılı Sandviç Kağıdı İmalatı hassasiyet ve dikkat gerektiren bir konudur. Zira 10 20 kilo şeklinde yapılamayan baskılar küçük bir hata sonucunda yüzlerce kiloyu çöpe atmak demektir. Bu anlamda grafik tasarım çalışmasından klişe çalışmasına ve baskıya varana kadar sipariş takip edilerek her birim işini layıkıyla yapar. Sandviç Kağıdı fiyatları piyasada değişkenlik göstermektedir bunun en büyük sebebi ise kağıtlardaki kalitedir. Malzeme hammadde kağıdın kalitesi gibi bir çok neden Baskılı Sandviç Kağıdı fiyatlarını etkilemektedir. İkitelli O.S.B 'de üretimine devam etmekte olan firmamız öncelikle müşterilerini yerinde ağırlayarak nasıl bir ihtiyacın söz konusu olduğunu tam olarak anlayarak işlerine başlar. Burada önemli olan sizlerin bizlerden tam olarak ne istediğinizdir. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde ihtiyacın tam olarak ne olduğu tesbit edilerek doğru sonuca ulaşmak için sizinle adım adım yol izlenmektedir.

Baskılı Poğaça Kağıdı

Simit ve Poğaça ambalajlamak için sıklıkla kullanmakta olduğumuz Baskılı Poğaça Kağıtları irili ufaklı bir çok işletme fırın, pide salonu, börek salonu ve pastane gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Artık eskisi gibi maliyetlerin çok yüksek olmadığı tonlarca siparişin verilmek zorunda kalınmadığı bir dönemden geçmekteyiz. Ortalama yıl içerisinde en küçük işletmeler dahi 500 - 600 kg Poğaça Kağıdını tüketmektedir. Bu sebeple 1 senelik alımın toplu olarak yapılması demek piyasadan alacağınız basit baskısız Poğaça Simit Kağıtları yerine üzerine logonuzun işletmenizin basılı olduğu kaliteli ürünler almak demektir. Önceki yıllarda küçük ölçekli işletmelerin yaptıramadığı ya da yaptırmaya çekindiği Baskılı Poğaça Kağıtları günümüzde artık hemen hemen her işletmenin yaptırdığı olmazsa olmaz ürünler haline geldi. Sizler de sağlıklı bir logo ve ünvan çalışması, kaliteli bir işçilik, zamanın teslimat ve müşterilerini üzmeyen bir yapıdan hizmet almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve detayları konuşarak siparişlerinizi geçebilirsiniz.


Baskılı Kuruyemİş Kağıdı

Kuruyemiş sektörünün oldukça sık tükettiği Baskılı Kuruyemiş Kağıdı firmamızda uygun maliyetlerle yaptırabileceğiniz bir ürünümüzdür. Ambalajlama üzerine son zamanlarda matbaa ve kağıt sektörünün yeni nesil makine ve parkurlarla başardığı inanılmaz gelişim sayesinde artık irili ufaklı ıbir çok dükkan ve işletme bu tür gereksinimlerini karşılayabilir hale gelmiştir. Daha önceki yıllarda en az bir ton olarak yaptırmanız gereken Baskılı Kuruyemiş Kağıdı artık her ebat için 150 kg baskının mümkün hale geldiği bir hal almıştır. Dolayısıyla sene sonuna kadar tüketebileceğiniz 150 kg Kuruyemiş Kağıdını baskısız kullanmak yerine üzerinde dükkanınızın ismi ve telefon numarası yazan bir şekilde kullanmak çok daha mantıklı hale gelmiştir. Kimsenin artık yarışta geride kalmak istemediği bu dönemde her işletme sahibi işini büyütmek ve müşterilere verdiği hizmetin kalitesini artırmak için hamleler yapmaktadır. Baskılı Kuruyemiş Kağıdıda Kuruyemiş dükkanları için artık olmazsa olmaz bir ürün haline gelmiştir. Sizler de bilgiler almak ve siaprişlerinizi vermek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve onlardan detaylı bilgiler alabilirsiniz.